fbpx
Otsi reisi

Kuumad pakkumised

Viimase hetke pakkumised – suurepärane vali spontaansetele reisijatele

Paljud reisifirmad alustavad reisipakettide eelmüügiga juba umbes pool aastat enne hooaega ning suurem osa reisijaid plaanivad reise juba pikalt ette, et leida enda jaoks kõige sobivamad reisipakkumised. Iga reisija oma vajadustega on aga erinev ning kõike pole võimalik kaugele ette näha. Viimase hetke pakkumised on suurepärane valik siis, kui tekib ootamatult vaba aega, plaanid muutuvad või kui eelistad lihtsalt spontaanselt otsustada ja tegutseda. Valikus on näiteks reisid Egiptusesse ja reisid Türki.

Viimase hetke reis võib olla parim otsus ka mõnes niisuguses olukorras, kus sa tegelikult ei plaaninudki reisile minna – mõnikord võid reisipaketi saada kätte lihtsalt vastupandamatult soodsa hinnaga. Viimase hetke reise eelistavad tihti tudengid ning ema- või isapuhkusel väikeste lastega vanemad. Ka vabakutselised, freelancerid ja ettevõtjad, kellel on võimalik oma puhkust paindlikult planeerida, otsustavad tihti viimase hetke reiside kasuks. Samuti on see mugav viis kombineerida tööd ja puhkust siis, kui sul on võimalik tööülesanded reisile kaasa võtta.

Muidugi sõltub palju reisi pikkusest. Isegi kui sul ei ole võimalik lühikese etteteatamisega pikemat puhkust võtta, leiab viimase hetke reiside hulgast ka rohkelt pakkumisi soodsateks nädalalõpureisideks. Suur osa viimase hetke reisipakkumisi on aga kõiki teenuseid sisaldavad paketireisid, millega saad vähemalt viis päeva muretult puhata. Mõtle, kas saaksid juba osa oma järgmise kuu eelarvest paigutada mõnusasse reisi – uued kogemused ja puhkus on käeulatuses väga soodsate hindadega!

Viimase hetke reisid Türgi kuurortidesse tulevad müügile natuke vähem kui nädal aega enne lendu. Samamoodi reisid Egiptusesse. Neile, kes hindavad maksimaalset mugavust, pakume luksuslikke viimase hetke pakkumisi Türgi imelise merevaatega rannahotellides. Viimase hetke reis aitab puhata välja argirutiinist, probleemidest, tööstressist ja kehvast ilmast. Reisil võid mõtted täielikult välja lülitada ning lõõgastuda sooja päikese all ja merevees ning nautida maitsvaid toite. Isegi lühike puhkus aitab leevendada tööstressi, annab uut energiat ning aitab näha asju uues valguses. Reisilt tagasi koju jõudes oled värske ja puhanud ja naudid uut energiat tööl ja kõikide lemmiktegevuste juures.

Otsi reisi

Vali soovitud kuupäev ja kliki otsi

Rohkem infot

Kust osta:

+372 610 8000

Kirjutage meile:

puhkus@tiketatour.ee

Otsin pakkumist…

Palun oodake kuni otsime Teile parimaid pakkumisi. Selleks võib kuluda kuni 5 sekundit.