Информационные бюллетени в Турции

HEA REISIJA! TERE TULEMAST PUHKUSELE TÜRGI  PÄIKESELISELE LÕUNARANNIKULE!

Reisikorraldaja Kidy Tour partner Türgis on HSC Travel, kellel on pikaaegne kogemus turismivaldkonnas. HSC Travel korraldab ekskursioone ja teeb kõik vajaliku, et tagada meie klientidele kvaliteetne puhkus. Sihtkohas teenindavad Teid Kidy Touri reisiesindajad, kes valdavad eesti, vene ja inglise keelt. Meie esindajad võtavad Teid vastu lennujaamas ja saadavad hotellidesse, viivad läbi infotunnid ja abistavad Teid kogu puhkuse vältel.

SUVEHOOAJAL 2017  ON MEIE TÜRGI LENDUDE OPERAATORIKS CORENDON AIRLINES.

Reisipakett sisaldab: 
-Edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast
Vastavalt reisipaketile valitud majutus, valitud toitlustusega
-Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
-Pagasi ülevedu kuni 20kg ja käsipagas kuni 5kg (käsipagas: 55x35x25cm)

ENNE REISI: Lennujaamas tuleb olla vähemalt 2 tundi enne lennu väljumist. Check-in algab 2 tundi enne ja lõpeb 45 minutit enne lennu väljumist.  Palun täpsustage lennuaega oma reisikonsultandi käest 24h enne väljalendu! Jälgige infot meie kodulehel või Tallinna Lennujaama kodulehel. Väljuvate lendude info on saadaval lennujaama kodulehel vähemalt 24 tundi enne planeeritava reisi algust. Lend kestab orienteeruvalt 4 tundi. Eestis ja Türgis on sama kellaaeg. Sihtkohas teenindab Teid meie partnerfirma HSC Travel ja Kidy Tour reisiesindajad, nemad tervitavad Teid lennujaamas, edastavad esmase  informatsiooni ja saadavad hotellidesse. Esindajaid tunnete ära Kidy Touri/HSC Travel sildi järgi. Reisiesindajatega kohtute lennujaamast väljudes. Esindaja kontrollib Teid nimekirja alusel ning näitab kuhu bussi peate suunduma. Transfeerbuss ootab Teid lennujaama saabuvate lendude parklas. Tagasituleku transfeeri kellaaeg saadetakse päev enne lahkumist hotelli vastuvõttu või pannakse info välja Teie hotellis olevale infotahvlile. Täpsemat informatsiooni ärasõidu kohta on võimalik saada ka meie kohapealsetelt esindajatelt 1 päev enne väljalendu. Vajadusel saate nendega kontakteeruda telefoni teel, esindajad on kättesaadavad kell 09:00-20:00. Muudel aegadel palume ühendust võtta ainult hädavajadusel.

PAGAS: Tasuta pagasi ülevedu on 20kg, kaalulimiidi ületamisel tuleb tasuda lisatasu. Juhul kui reisite eri- või ülemõõdulise pagasiga (nt golfivarustus, jalgratas, suusavarustus, surfilaud jms) palume Teil sellest teada anda oma reisikonsultandile reisi broneerides või hiljemalt 72 tundi enne reisi väljumist. Kergesti purunevad ja väärtuslikud esemed, samuti raha ja dokumendid hoidke võimalusel käsipagasis. Lennufirma ei vastuta nende esemete purunemise või kadumise eest. Varustage pagas nime ja aadressilipikuga ning võimalusel kasutage erimärgistust, mis teeb pagasi teie jaoks kergesti äratuntavaks. See teeb kadumise korral pagasi leidmise märksa kiiremaks. Vältimaks pagasi määrdumist, kahjustumist, lukkude rebenemist või esemete kaotsiminekut pagasist on nutikas lasta pagas enne lennule registreerimist turvakiletada. Registreeritava pagasimäär ei tohi rahvusvaheliste standardite kohaselt ületada 32 kg (tasuta on lubatud 20kg; ülejäänud kg lisatasu eest). Käsipagasisse palume mitte jätta terariistu (küünekäärid, küüneviil, taskunoad jne.) Väärisasjad ja kergesti purunevad esemed (fotoaparaat, videokaamera) palume pakkida kaasavõetavasse pagasisse.

TOITLUSTAMINE LENNU AJAL: Reisipaketi hind ei sisalda toitlustamist lennuki pardal.  Lennu ajal on võimalik osta  lisatasu eest jooke ja suupisteid pardamenüü alusel.

ERIVAJADUSTEGA REISIJAD: Lennu sujuvaks kulgemiseks peaks lennufirmat/reisikorraldajat reisija erivajadustest teavitama juba reisi broneerides. Palume informeerida, kui: vajate erilist abi pagasiga/ vajate erilist abi lennukisse või lennukilt reisiterminali jõudmiseks/ kasutate akutoitel ratastooli/ olete vaegkuulja ning vajate personaalset informatsiooni / reisite koos juhtkoeraga / jne

SAABUMINE ANTALYA LENNUJAAMA: Meie tsarterlennud saabuvad Antalya lennujaama I terminali. Sihtkohas teenindavad Teid KIDY Touri reisiesindajad. Meie reisiesindajad võtavad Teid vastu lennujaamas ja toimetavad hotellidesse, viivad läbi infotunnid ja abistavad Teid kogu puhkuse vältel.

REISIDOKUMENDID: Alates 12. juulist 2008.a. on Eesti kodanikel võimalik reisida Türki viisavabalt. Eesti kodanikud saavad viibida seal maksimaalselt kuni 90 päeva 6 kuu jooksul. Alates 16. aprillist 2011.a. on Vene kodanikel võimalik reisida Türki viisavabalt, lubatud kohalviibimise periood on 30 päeva järjest. Reisidokumendiks peab olema pass ning kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu!

EESTI VÄLISMAALASE PASS, OLEMAS ELAMISLUBA EESTIS, viisa vajalik.

Alates 11.04.14 ei ole võimalik taotleda viisat piiril ja on kasutusel E-viisa. Kui reisi eesmärk on lühiajaline turism või äri — peab Eesti hall välismaalase pass taotlema E-viisat. E-viisa periood on 180 päeva alates ankeeti märgitud kuupäevast, kokku võib sellel perioodil riigis viibida 90 päeva. Viisa on mitmekordse sisenemisega. Kui soovitakse Türgis viibida kauem kui 90 päeva- tuleb vastav luba saada kohalikust Politseiametist. Juhul, kui tegemist on muu reisi eesmärgiga, tuleb taotlejal pöörduda Türgi Suursaatkonda Tallinnas. Viisalõiv on ca 20 USD.

Vajalikud dokumendid:

 • E- viisa: https://www.evisa.gov.tr
  NB! VIISAKINNITUS TULEB VÄLJA PRINTIDA NING REISILE KAASA VÕTTA!
 • pass, kehtiv vähemalt 6 kuud riiki sisenemisel
 • Eesti elamisluba (originaal), kehtiv 6 kuud riiki sisenemisel
 • edasi-tagasi lennupiletid / reisivoucher
 • kinnitus majutuse kohta / reisivoucher
 • piisavate rahaliste vahendite olemasolu, vähemalt 30 eurot päevas, inimese kohta
 • soovitav on tervise- ja reisikindlustusKõik reisijad, kes ei oma Eesti Vabariigi passi peavad Eestist reisides kaasa võtma oma ID kaardi. ID kaart on vajalik kaasa võtta ka juhul, kui passis on olemas elamisluba! Reisidokumendiks peab kõigil kodanikel olema PASS (ID kaardiga ei saa Türki reisida).Pass ja ID-kaart peavad kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu.RAHA: Türgis on käibel Türgi Liir (TRY või YTL). Käibel on rahaühikud väärtusega 5, 10, 20, 50 ja 100 liiri. Valuutavahetust võib teostada pankades, rahavahetuspunktides ning hotellides.  Peaaegu igal pool aktsepteeritakse maksevahendina ka Eurot ja USA dollarit.

  ARSTIABI: Loodame, et olete endale vormistanud tervisekindlustuse.
  Kindlustusjuhtumi korral tuleb ühendust võtta oma kindlustuspoliisil oleva kontaktnumbriga,  kus Teile selgitatakse, mida edasi teha ja kuhu pöörduda. Abi ja nõu saab küsida ka meie kohapealsetelt esindajatelt. Paljudel juhtudel on arstiabi teenus kohapeal tasuline, sõltumata Teie poliisi olemasolust. Üldjuhul on kõikides regioonides arstid, kes aktsepteerivad Eesti tervisekindlustusi. Juhul, kui on vaja teatud teenuste eest tasuda ning osta arsti poolt väljakirjutatud medikamente, tuleb kõik tšekid alles hoida ning Eestis esitada need kindlustusseltsile. Enamuses hotellides on ka arstikabinet või doktori väljakutse võimalus, ent sellega võivad kaasneda visiiditasud ning muud rahalisi väljamakseid nõudvad protseduurid. Omades kindlustuspoliisi ja tasudes kohapeal vajaliku arstiabi eest, paluge arstilt järgmiseid dokumente: diagnoosi kinnitus, tehtud protseduurid ja nende maksumus, visiiditasu. (Täpsema loetelu saate oma kindlustusandjalt). Juhul kui arst kirjutas Teile retsepti ja Te ostsite ravimid apteegist, siis tuleb apteegist saada kviitung ostutehingu kohta (ravimpreparaadid ja maksumus). Eestisse tagasi jõudes saate esitada vajalikud  dokumendid oma kindlustusandjale.

  HELISTAMINE: Eestisse helistamine on mobiiltelefoniga suhteliselt kallis. Türgis reisiesindajatele helistades tuleb alustada numbrist 0, vajadusel Eestist helistades tuleb lisaks ette valida +9. Kõnede tariif on saadaval teie operaatorilt, kelle teenused Teie kasutate.

  EKSKURSIOONID: Kohapeal saab ekskursioonide eest tasuda eurodes. Ekskursiooniprogramm ja hinnad võivad kohapeal muutuda. Võimalik on tellida ka individuaalekskursioone.

  Tähtis teade:
  • Kui ekskursioon algab varahommikul, tuleb hommikusöögikarbid tellida ise (kuni 19.00);
  • Õhtul saate hotelli vastuvõtulauast tellida äratuse (wake-up call);
  • Kui ekskursioon tühistada vähem kui 48 tundi enne väljumist, raha ei tagastata;
  • Kui gruppi ei saa täis, võidakse ekskursioon tühistada.

Kõik ekskursioonid korraldab Kidy Touri Türgi koostööpartner HSC Travel. Kidy Tour ja HSC Travel ei võta vastutust teiste agentuuride poolt korraldatavate ekskursioonide eest

SOOVIME TEILE SUUREPÄRAST REISI!

Поиск тура

Выберите дату вылета и выполните поиск тура

Больше

Поиск предложений….

Просьба подождать, пока мы ищем лучшие предложения, это может занять до 15 секунд.