fbpx
Otsi reisi

REISID TÜRKI

REISID EGIPTUSESSE

Parimad reisipakkumised: puhkusereisid, soodsad reisid, lastega reisimine

Kuhu teie sellel aastal puhkusele lähete? Meie reisipakkumiste hulgast leiate kindlasti sobiva reisisihtkoha, kus saate oma puhkust täiel rinnal nautida. Rahvusvaheline reisikorraldaja „Kidy Tour“ valikus on muuhulgas põnevad reisid Türki ja reisid Egiptusesse. Teil tuleb vaid märkida reisi eesmärk, kestvus, reisijate arv, hotelli tüüp ja toitlustamise kord ning meie teeme teile parima pakkumise. Valikusse kuuluvad erinevad reisid, mille eesmärgiks on näiteks vaatamisväärsustega tutvumine, puhkamine või lihtsalt soodne reis. Spetsialiseerume suuresti perekonnareisidele, mistõttu on meie valikus palju mugavaid reisipakette, mis sobivad just väikeste lastega perekondadele.

Tänapäeval on üha populaarsem reisi interneti vahendusel tellida. Sellegi poolest võib reisi valimine keeruliseks ja aeganõudvaks kujuneda, sest see peab sobima kõikidele asjaosalistele. Lisaks müüakse viimase hetke pakkumised väga kiiresti välja. Kui teil on kiire elutempo ja vajate professionaalset abi, siis ärge kartke meiega ühendust võtta – aitame teil valida parima reisipaketi, mis vastab kõikidele teie vajadustele ja soovidele.

Eestlased armastavad Türgi puhkusepiirkondi nende suurepärase kliima ning hea hinna ja kvaliteedi suhte pärast. Mugavad, “kõikehõlmavad” hotellipaketid võimaldavad teil aja maha võtta ja oma argipäeva mured unustada. Perereiside jaoks on väga tähtis ka see, et tagatud oleks maksimaalne mugavus. Püüdleme selle poole, et meie klientide ja nende laste puhkusereis oleks mõnus, mugav ja ennekõike turvaline.

Enamik turiste eelistavad reisida suvisel perioodil. Samas on kasvamas on ka nende inimeste hulk, kes soovivad vältida kõrghooaega ja planeerivad reisimist väljaspool juuli- või augustikuud, aga ka kevadel või varasügisel. Oktoobris reisimine ei tähenda mitte ainult vähem sagimist ja rahulikumat keskkonda, vaid ka madalamat hinda. Selle tõttu on puhkusereisiks soodsaim periood enne kõrghooaja algust või pärast selle lõppu.

Korralikult valitud reis – see on kvaliteetne ja mugav, võimaldab teil puhata, saada uut energiat, põgeneda töö- ja argielu muredest, muuta keskkonda, tutvuda uue riigiga ja veeta aega lähedaste inimestega. Eesti suvine ilm on teadagi ettearvamatu, mistõttu võimaldab reis sooja asukohta nautida päikest, soojas vees suplemist, keha pruunistamist ja D-vitamiini varude täiendamist. Kui te pole oma puhkusereisi veel planeerinud, siis kasutage meie pakkumisi ja saate endale parima võimaliku reisi! Tõeline puhkusereisi pakkumine ootab teid!

Kust osta:

+372 610 8000

Kirjutage meile:

puhkus@tiketatour.ee

Otsin pakkumist…

Palun oodake kuni otsime Teile parimaid pakkumisi. Selleks võib kuluda kuni 5 sekundit.