fbpx

Reisid Türki

Reisid Türki

Reisid Türki – lenda Baltimaade reisijate lemmiksihtkohta

Kaunid vaated, rannaliiv, mere ääres asuvad hotellid ja maitsev toit kuuluvad võrratu puhkuse kohustuslike elementide hulka, mistõttu Türgi on juba palju aastaid Baltimaade reisijate üks lemmiksihtkohti. Enam kui kolmandik reisijaid veedavad oma puhkuse Antalyas või mõnes teises Türgi kuurordis ning paljud on käinud Türgis puhkamas rohkem kui korra.

Türgi pakub väga head hinna ja kvaliteedi suhet, seega pole mingi üllatus, et reisid Türki on soodsama poolsed! Parima hinna nautimiseks võid valida „kõik hinnas“ reisipakkumine . see on reisipakett, mis võimaldab sul kohapeal olles unustada, et sul on rahakott kaasas. Meie Türgi reisipakkumised on vaatamata headele hindadele kõrge kvaliteediga ning hõlmavad maksimaalset mugavust. Lisaks on aeg-ajalt saada viimase hetke pakkumised, kus hinnad on veelgi madalamad!

Türgi kuurortidesse sõidetakse tihti kogu perega, mistõttu on väga tähtis valida sobiv ööbimiskoht kõikide pereliikmetega arvestades, lastest kuni vanavanemateni. Suurem osa hotelle on valmis majutama ka kõige väiksemaid reisijaid – neis on olemas lastebasseinid, mängutoad, spetsiaalsed laste meelelahutusprogrammid ja lastemenüüd. Enamasti asuvad need hotellid ka otse mererannas. Reisikorraldaja „Tiketa Tour“ pakub oma klientidele usaldusväärseid ja tunnustatud hotelle, mida reisijad soovitavad tihti ka oma tuttavatele. Kooliealiste lastega reisijatele soovitame siiski Türgi-reisi natuke pikemalt ette planeerida, kuna koolivaheaegade perioodil saavad lennukid ja hotellid sageli täis.

Üks Türgi kõige populaarsemaid puhkusekuurorte on on Antalya ning Baltimaade reisijad käivad sageli ka Alanyas. „Kõik hinnas“ puhkusepakett Türgi rannas aitab sul mugavalt ja säästlikult Türgis puhata.

Kust osta:

+372 610 8000

Kirjutage meile:

puhkus@tiketatour.ee

Otsin pakkumist…

Palun oodake kuni otsime Teile parimaid pakkumisi. Selleks võib kuluda kuni 5 sekundit.