fbpx

Reisid Egiptusesse

Reisid Egiptusesse

Reisid Egiptusesse: lõõgastu, avasta ja lõbutse

Egiptusesse reisimisest unistavad inimesed üle kogu maailma – kes ei tahaks avastada selle iidse kultuuriga maa rikast ja värvikat ajalugu, näha püramiide ja tutvuda eksootilise kultuuriga! Reisipakkumised ja puhkusepaketid Hurghadasse meelitavad ennekõike põhjamaalasi, kes soovivad lühikest vaheldust kehvadest ilmadest ning nautida aastaringset suve. „Tiketa Tour“ alustas Hurghadasse lendamist aastal 2017 ning pakub rohkelt reisivõimalusi ka lastega peredele.

Hurghada on Egiptuse kõige suurem kuurort, mis võimaldab tutvuda ka autentse kultuuriga. Hurghada pakub väga erinevaid puhkusevõimalusi. Siit leiavad oma nii seiklusjanulised reisijad, kes soovivad tantsida kogu öö, kui ka kultuurihuvilised, kes soovivad tutvuda vanalinna ja orientaalse köögi ning käsitööga. Ööklubid ja muud meelelahutuskohad asuvad eraldi linnaosas ning peokära ei sega neid, kes soovivad rahus lõõgastuda. Reis Egiptusessse, Hurghadasse, saab olla ka täiesti rahulik.

Hea hinna ja kvaliteedi suhe, rohkelt võimalusi meelelahutuseks ning soe Punane meri teevad Egiptusest väga populaarse reisisihtkoha lastega perede hulgas. Hurghada hotellid sobivad hästi ka kõige väiksematele reisijatele ning Egiptuse kliima on põhjamaalasele suvine aasta läbi.

Egiptus pakub tõelist puhkust ja lõõgastust oma randade, sooja merevee, eksootiliste toitude ja aktiivse meelelahutusega. Eriti populaarne on Punases meres sukeldumine, kus võid näha tõeliselt rikast veealust elu. Kohalikust kultuurist osa saamiseks võid külastada traditsioonilisi kohvikuid ja vesipiibubaare, nautida värskelt pressitud mahlu, jalutada Marina alleel, purjetada või kajakiga sõita.

Egiptuse reisi maksumus sõltub valitud hotellist ja selle täituvusest. Tiketa Tour teeb Hurghadas koostööd 45 hotelliga, seega võib igaüks valida sobiva majutuskoha vastavalt oma vajadustele, huvidele ja võimalustele. Kuurordis on hulgaliselt kohvikuid, restorane, suveniiripoode ja ööklubisid. Pakutakse giidiga ekskursioone Giza püramiidide juurde, Kairosse ja Aleksandriasse. Egiptuse-reis aitab puhata välja argirutiinist, probleemidest, tööstressist ja kehvast ilmast ning avastada rikkaliku veealust elu ning saada inspiratsiooni iidsest orientaalsest kultuurist. Kui sa pole veel Egiptuses käinud, vaata kohe meie pakkumisi (sh viimase hetke pakkumised) ning vali parim reis endale ja kogu perele!

Kust osta:

+372 610 8000

Kirjutage meile:

puhkus@tiketatour.ee

Otsin pakkumist…

Palun oodake kuni otsime Teile parimaid pakkumisi. Selleks võib kuluda kuni 5 sekundit.