fbpx

Reisi turvaliselt Egiptusesse

https://reisitargalt.vm.ee/riigid/egiptus/

 

Riiki sisenemise tingimused: kõigile välismaalastele on riiki sisenemine lubatud, kuid nõutakse tõendit negatiivse PCR-testi (alates 6. eluaastast) kohta, mis peab olema tehtud mitte varem kui 72h enne Egiptusesse saabumist.

  • Regulaarlendude puhul kontrollitakse PCR-testi tõendi olemasolu nii saabumisel kui ka väljuvas lennujaamas lennukile sisenemisel ja tõendi puudumisel lennule ei lubata. Punase Mere äärsetesse kuurortidesse suunduvate vahemaandumiseta tellimuslendude puhul on võimalik PCR-test teha ka lennu saabumisel sihtkohas, ent kuni testi tulemuse selgumiseni tuleb püsida majutuskohas. Siiski soovitame tungivalt teha vajalikud testid juba enne reisile asumist Eestis.
  • Lennujaamas peab riiki siseneja täitma ankeedienda andmete ja kontaktinfoga ning kohustuslik on kehtiva tervisekindlustuse olemasolu. Karantiininõuet ei kohaldata.

Transiit läbi Egiptuse: transiit on lubatud.

Riigisisesed piirangud: ametiasutustes ja teenindusasutustes ning ühistranspordis on kohustuslik kanda maski (kohustuse mittetäitmisel on kohene trahv 50 EGP).

Lisainfo: Egiptuse turismiinfo

Juhime tähelepanu sellele, et Egiptus võib muuta riiki sisenemise ja seal viibimise tingimusi. Lisaküsimuste korral soovitame pöörduda lähima Egiptuse saatkonna poole.

Kust osta:

+372 610 8000

Kirjutage meile:

puhkus@tiketatour.ee

Otsin pakkumist…

Palun oodake kuni otsime Teile parimaid pakkumisi. Selleks võib kuluda kuni 5 sekundit.