fbpx

Mida vaadata Hurghadas

Luxor

Ülem-Egiptuses asuva Luxori kohal oli varem Vana-Egiptuse linn Teeba. Räägitakse, et Teeba oli 1980–1770 eKr ja 1400–668 eKr suurim linna maailmas. Araablased nimetasid seda kohta al-Uqsur, mis tõlkes tähendab paleed. Hiljem hakati linna nimetama Luxoriks.

Ekskursiooni ajal külastate Hatšepsuti ja Karnaki templeid, samuti vaaraode matmispaika Kuningate orgu. See on üks kuulsamaid arheoloogilisi paiku ja UNESCO maailmapärandi osa. Kõige põnevam vaatamisväärsus on Tutanhamoni haud, mida saab vaadata lisatasu eest.

Valida saate ühe- või kahepäevase programmi.

Kairo

Kairo – kauaaegne Egiptuse pealinn ja suurim linn riigis ning kogu Põhja-Aafrikas. Kairo asetseb Niiluse mõlemal kaldal jõe suudmes. Seal elatakse juba enam kui 6000 aastat ja see koht on olnud oluline paljudele Egiptuse tsivilisatsioonidele. Kairo arbaabipärane nimi on Misr ehk Egiptus, mis rõhutab selle linna olulisust kogu riigile.

Ekskursioonide ajal külastate Vana-Egiptuse suurimat kultuuri- ja ajaloomuuseumit, kus on enam kui 120 000 erinevat eksponaati, sh Tutanhamoni hauast leitud varad. Lisatasu eest saate külastada kuninglike muumiate saali. Ekskursiooni ajal näete Giza linnas kuulsat püramiidide kompleksi ja Sfinksi kuju.

Valida saate ühe- või kahepäevase programmi.

Safari

Seiklusteküllane sõit kõrbes ATV-de või džiipidega. Istudes nendesse transpordivahenditesse, tuleb vaid kõvasti kinni hoida ja reisist rõõmu tunda. Sõidu ajal saate nautida suurepäraseid vaateid ning külastada beduiinide küla ja tutvuda nende elustiiliga.  Ekskursioonide ajal on võimalus ratsutada ka kaamelitega. Ekskursiooni lõpetab suurepärane õhtuprogramm.

Laevareis Punasel merel

Suurepärane võimalus tutvuda Punase mere imelise veealuse maailmaga nii, et ise märjaks ei saagi! Laeva põhjas on panoraamaknad, kust avanevad suurepärased vaated korallidele ja värvilistele kaladele. See meelelahutus sobib kogu perele.

Laevareis El Gounasse

El Gouna ehk Egiptuse Veneetsia on Hurghadast 20 km põhja pool asuv kuurort. Ekskursiooni ajal saate sukelduda avamerre, kalastada ja sõita El Gouna kanalitel. Teid ootab ka lõuna laevas. Kui soovite näha seda imelist Punase mere Riviera osa ja samas nautida ka sooja päikest, on see väljasõit just teile.

 

Laevareis Giftuni saarele

Giftuni saart nimetatakse ka paradiisisaareks, see kuulub Aafrika ranniku 15 ilusaima saare hulka. Giftuni saar on kuulus koralliriffide ja nende juures elutseva pea 800 kalaliigi poolest. Kui unistate tutvusest Punase mere veealuse maailmaga, on see ekskursioon just teile. Teid ootab snorgeldamine ja lõuna laevas.

Kust osta:

+372 610 8000

Kirjutage meile:

puhkus@tiketatour.ee

Otsin pakkumist…

Palun oodake kuni otsime Teile parimaid pakkumisi. Selleks võib kuluda kuni 5 sekundit.